Wzór umowy darowizny samochodu

Jeżeli chcąc pozbyć się swojego samochodu postanowiłeś przekazać go swojemu synowi lub też córce, to nie zapomnij o przygotowaniu w związku z tym umowy darowizny samochodu. Taki dokument przyda się Wam w czasie spisywania zeznania podatkowego. Poniżej udostępniamy przygotowany dla Was plik.

Musicie mieć świadomość, że dzięki udostępnianemu tu przez nas dokumentowi udzielenie darowizny bliskiej osobie stanie się dla Was bardzo proste. Korzystając z niniejszego druku Wasze dziecko będzie mogło dostać samochód nie ponosząc przy tym dodatkowych opłat. Skorzystaj zatem z udostępnianego przez nas za darmo wzoru darowizny samochodu i wydrukuj go, a następnie wypełnij.

Dzięki temu darowizna samochodu będzie dla Was prosta i przyjemna, a będziecie mieć przy tym pewność, że wszystko robicie zgodnie z zasadami prawa. Aż trudno uwierzyć, że wszystko to utrzymujecie za darmo. Prawda? Do dzieła!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/5 (58 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +6 (from 56 votes)
Wzór umowy darowizny samochodu, 2.9 out of 5 based on 58 ratings
Tagi: , ,
Napisano w Umowy
Porady prawne i wzory umów

Właśnie na naszej stronie internetowej odnajdziesz najważniejsze informacje związane z prawem. Udostępniamy Wam wzory pism prawnych oraz innych dokumentów, które jako swoiste porady prawne pomóc mają Wam w załatwianiu Waszych problemów z prawem. Korzystajcie z naszego prawniczego serwisu internetowego i cieszcie się nim, pamiętając przy tym, że wszystkie udostępniane tu wzory umów przygotował dobry adwokat.

Close
Polub nas na Facebooku
Polub nasz profil i pobierz za darmo wybrany wzór dokumentu!