Wzór umowy darowizny pieniężnej

Jeżeli planujesz podarować swojemu dziecko jakąś kwotę pieniężną, którą miałoby ono przeznaczyć na przykład na zakup mieszkania czy też garażu, to z całą pewnością ucieszy Cię fakt, iż wzór takiej właśnie umowy darowizny pieniężnej odnajdziesz w naszym serwisie internetowym oferującym darmowe wzory umów.

Chcąc przekazać komuś darowiznę pieniężną pamiętać powinieneś, aby z okazji tej przygotować specjalną umowę oraz fakt ten zgłosić w urzędzie skarbowym. Wtedy właśnie liczyć możesz na uniknięcie podatku od darowizny lub też jego stosowne zmniejszenie – w zależności od tego kto otrzymuje darowiznę. Zachęcamy Was do tego, abyście ofiarując komuś darowiznę skorzystali z przedstawianego przez nas wzoru umowy darowizny pieniężnej.

Udostępniany jest on w zupełności za darmo – dzięki czemu niczym nie ryzykuje. A zyskujecie wartościowy dokument, który sformalizuje ofiarowaną przez Was darowiznę!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.4/5 (14 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -3 (from 25 votes)
Wzór umowy darowizny pieniężnej, 2.4 out of 5 based on 14 ratings
Tagi: , ,
Napisano w Umowy
Porady prawne i wzory umów

Właśnie na naszej stronie internetowej odnajdziesz najważniejsze informacje związane z prawem. Udostępniamy Wam wzory pism prawnych oraz innych dokumentów, które jako swoiste porady prawne pomóc mają Wam w załatwianiu Waszych problemów z prawem. Korzystajcie z naszego prawniczego serwisu internetowego i cieszcie się nim, pamiętając przy tym, że wszystkie udostępniane tu wzory umów przygotował dobry adwokat.

Close
Polub nas na Facebooku
Polub nasz profil i pobierz za darmo wybrany wzór dokumentu!